Echipa noastra in domeniul tranzactiilor tehnologice IP comercial combina experienta in domeniul dreptului comercial, IP, managementul litigiilor, anti-trust si probleme de reglementare intr-o singura practica de-a lungul SUA, Europa si Asia.

Avocații Pop structurează tranzacții comerciale pentru alianțe strategice, aranjamente de parteneriat și colaborare, noi aranjamente de aprovizionare și baze de brevete în nodurile globale la nivel mondial.

Având în vedere autoritatea recunoscută de avocați în domeniul finanțelor, acordam consultantajuridica in ceea ce priveste strategia și operațiunile tehnologice ale clienților în legătură cu tranzacțiile de fuziuni și achiziții, investiții de capital privat și restructurări.

 

Fie că negociem cel mai mare proiect IT civil din lume, fie ca acordam consultanta cu privire la provocările legale și de reglementare ale noilor tehnologii, suntem hotărâți să obținem rezultate care să conducă afacerile clienților noștri inainte.